Kristalon Muškát v láhvi 200 g

KRISTALON Muškát v lahvi

Objednací číslo: k1959
Dostupnost: ihned k odeslání
Skladem: > 5 bal.
Cena zboží

85 Kč (s DPH)

Množství

KRISTALON Muškát v lahvi


Věděli jste, že KRISTALON Muškát je nyní také v lahvi? Nový revoluční systém nabízí možnost, vytvořit si v poklidu domova kapalný koncentrát bohatý na všechny základní živiny a mikroprvky. Nejedná se tedy o běžné kapalné hnojivo, ale o koncentrovaný krystalický prášek nasypaný uvnitř lahve. Ve čtyřech krocích (dolijte vodu, protřepte, nařeďte, zalijte) teprve získáte kapalný koncentrát, který se dále ředí s vodou. Z jedné 1 l lahve vznikne tolik výživy, která vydá za 2 l běžného kapalného hnojiva.
Moderní receptura hnojiva pro muškáty obsahuje unikátní formu aktivního fosforu v podobě aktivátoru kvetení, který Vám zajistí bohaté závěsy zářivých květů, rostliny jsou zelenější, lépe rostou a mají vyvinutější kořenou systém. Hnojivo je vhodné kromě muškátů i pro další druhy balkónových rostlin – surfinie, begónie, fuchsie, lobelky, bakopy, vějířovky, gazánie, kejklířky atd.
Rychlejší násada květů
Hustá květenství
Syté barvy květů
Vyvinutější kořenový systém
Doporučené dávkování: Do 3 l konve nalijte 1 odměrku hnojiva (1 odměrka = 15 ml) a krátce zamíchejte. Hnojivou zálivku provádějte 1x za týden v období vegetace (květen – září). Hnojivo je vhodné též k přihnojování na list formou postřiku (pozor – nepřihnojujte na přímém slunci). Uvedené dávky vyjadřují orientační potřebu živin, při konkrétním stanovení dávky vycházejte z půdní zásoby živin a potřeby rostlin.
Výhody použití hnojiva:
KRISTALON v lahvi obsahuje krystalický prášek (nenosíte domů zbytečně vodu)
bohatý zdroj živin a mikroprvků - nahradí 2 l běžného kapalná hnojiva
obsahuje síru - zrychluje růst rostlin
speciální koncentrát vystačí na 200 l hnojivé zálivky
obsahuje aktivátor kvetení
 Ochranná lhůta: 0 dní!
  Doba použitelnosti: neomezená, hnojivo ES

Objednací číslo: 000510
Výrobce: Agro
Kategorie: Hnojiva
Dostupnost: ihned k odeslání
Kategorie: Ostatní
Druh hnojiva: Pro pokojové a balkonové rostliny
Hmotnost: 200 g