O nás

V březnu 1998 jsme otevřeli naši, malou prodejnu krmiv po zvířata v Nezvěsticích. Z počátku jsme prodávali krmení pouze pro hospodářská zvířata. Postupem doby měli naši zákazníci různé požadavky na krmení pro svoje zvířátka, psí a kočičí miláčky. Tak se rozrůstala naše nabídka o psí a kočičí granule, semena pro papoušky a také třeba o rybí návnady a krmení pro ryby.

Najdete u nás také krmiva a vitamíny pro koně, granule pro pštrosy, zajíce a mnoho dalších specialit. Z Belgie dovážíme zoby pro holuby a papoušky a krmné doplňky. Poslední dobou rozšiřujeme sortiment vzhledem ke spolupráci s některými výrobci a tak jsou nyní v nabídce i zahradní substráty, zahradní nábytek, dušičkové zboží a samozřejmě o něco více druhů krmiv pro různá zvířata. V oblasti krmiv spolupracujeme již řadu let s firmou De Heus, která má v tomto oboru dlouholetou tradici.

Proto se naše firma přestěhovala do větších prostor v areálu ve Spáleném Poříčí, kde máme daleko větší skladovací prostory a můžeme tak zákazníkům nabídnout více zboží s rychlým dodáním.

Jsme rádi, když mají naši zákazníci různé dotazy nebo i připomínky k naší práci a naší nabídce zboží. Rádi dotazy zodpovíme a budeme se snažit vyhovět všem připomínkám a přáním. Budeme se moc těšit na Vaši návštěvu a snad i Vaši spokojenost.

Od 1. srpna 2019 pro Vás máme novou službu parkování v areálu pod kamerovým systémem a to za 100 Kč/den. Manipulace s vozidlem je možná v pracovní dobu naší firmy uvedenou v kontaktech. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat ma tel. 728 524 028.