Výprodej Agro Substrát pro citrusy 10 L výprodej

Jedná se o zboží s poškozeným obalem.

Objednací číslo: k3285
Dostupnost: ihned k odeslání
Skladem: > 5 bal.
Cena zboží

75 Kč (s DPH) 59 Kč (s DPH)

Ušetříte: 16 Kč (21%)

Množství

AGRO Substrát pro citrusy a jiné subtropické rostliny je speciálně vyvinut a určen pro přesazování a pěstování všech druhů citrusů a jiných subtropických rostlin. Substrát zajišťuje dostatečné provzdušnění kořenového systému bez nebezpečí zahnívání a přispívá ke zdravému růstu a bohatému nasazení květů a plodů citrusů.
Substrát pro citrusy z vybraných druhů rašeliny obsahuje také vysoce kvalitní jemný vyzrálý kůrový humus a křemičitý písek a je obohacen hnojivem se základními živinami a stopovými prvky. 
V základní směsi dále obsahuje bonusové prvky:

  • přídavek železa v chelátové vazbě (tj. v provedení umožňujícím vstřebat až 95 % látek), které zabraňuje žloutnutí listů (chloróze)
  • vodorozpustné krystalické hnojivo KRISTALON na 6 týdnů růstu - nejoblíbenější hnojivo na trhu, určené i profesionálním pěstitelům
  • soubor živin VITALITY Komplex pro vitalitu a regeneraci rostlin.

Vitality Komplex je unikátní soubor enzymů a stimulačních látek ze zažívacího traktu žížal, zrychlující transport živin z půdy do rostlin a zlepšující jejich využití. Tyto látky jsou nápomocné při zvětšení kořenové plochy a následně i nadzemní části rostliny. Spolu s huminovými a fulvinovými kyselinami omezují únavu a vyčerpání půdy.

Objednací číslo: k3285
Výrobce: Agro
Kategorie: Výprodej
Dostupnost: ihned k odeslání
Kategorie: Ostatní
Druh substrátu: Zahradnický | Okrasné dřeviny
Objem: 10 l