Floria Mech STOP 0,5 kg

Rozsah použití:

FLORIA® MECH-STOP odstraňuje chlorózu (žloutnutí) trávníku, podporuje růst a zajišťuje jeho svěží zelenou barvu. Potlačuje výskyt mechu v okrasných i sportovních trávnícíchti.

Způsob použití:

Používá se nejčastěji brzy na jaře a na podzim. V tomto období se mechy v trávníku hojně vyskytují. Jedinečné složení hnojiva a jeho prášková podoba umožní bezproblémovou, rovnoměrnou aplikaci. 40 g (4 odměrky) přípravku smíchejte v 10 l konvi s vodou (dávka pro 10m2 trávníku),promíchejte a nechte rozpustit. Po 3 min. znovu zamíchejte a zkrápějte připraveným roztokem. Železo obsažené v přípravku, má hlavní zásluhu na vymizení mechu z trávníkuPůsobí ihned po aplikaci.Mech nejdříve zhnědne a poté zčerná. 
POZOR! Při aplikaci je nutné dbát, aby se roztok nedostal do styku s dlažbou, obrubníky a dalšími prvky v zahradě. Hnojivo může zanechat rezavé skvrny. Přípravek smí být používán pouze na trávníkové plochy. Není určen na zeleninu, okrasné rostliny a další rostliny na zahradě.

Tip na ozelenění trávníku:

Po několika dnech je třeba uschlý mech odstranit hráběmi a vzniklé lysiny opravit FLORIA Trávníkovou náplastí 3 v 1. Docílíte rychlého ozelenění holých míst.

Objednací číslo: k2250
Dostupnost: ihned k odeslání
Skladem: > 5 bal.
Cena zboží

145 Kč (s DPH)

Množství
Objednací číslo: 008225
Výrobce: Floria
Kategorie: Hnojiva
Dostupnost: ihned k odeslání
Kategorie: Ostatní
Druh hnojiva: Trávníkové
Hmotnost: 500 g