Agro Kapalné hnojivo pro citrusy 0,25 L

Věděli jste, že KRISTALON pro pokojové rostliny je nyní také v lahvi? Nový revoluční systém nabízí možnost, vytvořit si v poklidu domova kapalný koncentrát bohatý na všechny základní živiny a mikroprvky. Nejedná se tedy o běžné kapalné hnojivo, ale o koncentrovaný krystalický prášek nasypaný uvnitř lahve. Ve čtyřech krocích (dolijte vodu, protřepte, nařeďte, zalijte) teprve získáte kapalný koncentrát, který se dále ředí s vodou. Z jedné 0,5 l lahve vznikne tolik výživy, která vydá za 1 l běžného kapalného hnojiva.

Moderní receptura hnojiva pro pokojové rostliny obsahuje vyvážené množství živin a mikroprvků, které rostliny potřebují pro zdravý růst a kvetení. Je ideální výživou pro všechny druhy kvetoucích i nekvetoucích pokojových rostlin.

Doporučené dávkování: 
Do 3 l konve nalijte 1 odměrku hnojiva (1 odměrka = 15 ml) a krátce zamíchejte. Hnojivou zálivku provádějte 1x za týden během vegetačního období (březen – září). V období vegetačního klidu (říjen – únor) 1x za měsíc. Hnojivo je vhodné též k přihnojování na list formou postřiku (pozor – nepřihnojujte na přímém slunci). Uvedené dávky vyjadřují orientační potřebu živin, při konkrétním stanovení dávky vycházejte z půdní zásoby živin a potřeby rostlin.

Výhody použití hnojiva:

  • KRISTALON v lahvi obsahuje krystalický prášek (nenosíte domů zbytečně vodu)
  • bohatý zdroj živin a mikroprvků - nahradí 1 l běžného kapalná hnojiva
  • obsahuje síru - zrychluje růst rostlin a hořčík – prevence proti chloróze (žloutnutí)
  • speciální koncentrát vystačí na 100 l hnojivé zálivky

 Ochranná lhůta: 0 dní!

 Doba použitelnosti: neomezená, hnojivo ES

 

Objednací číslo: k2245
Dostupnost: ihned k odeslání
Skladem: > 5 bal.
Cena zboží

65 Kč (s DPH)

Množství
Objednací číslo: 000572
Výrobce: Agro
Kategorie: Hnojiva
Dostupnost: ihned k odeslání
Kategorie: Ostatní
Druh hnojiva: Na ovoce
Objem: 250 ml